Zigzag Örgü Lif Modeli

 

 

0

 

Zigzag Örgü Lif Modeli

Bu paylaşımda sizlere zigzag örgü ile hazırlanmış lif modellerini resimli olarak sunuyoruz. Gerçekten harika görünen lif modellerinin örneklerini çıkarabilir ve sizde bu güzel liflerden yapabilir ve çeyizleriniz de kullanabilirsiniz. Farklı lif modelleri ve yapılışlarını araştırıyorum.

Yenilerini buldukça sizlere sitemizde ki lif modelleri kategorisinde sergilemeye devam edeceğim. Bu yazımda zigzag örgü lif modeli ile ilgili bilgiler paylaştım. Örnek resimler ve zigzag lif yapılışı ile ilgili anlatımlı videoları da yine bu yazımda bulacaksınız.

Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız? bize sitemizde yer alan gönder yayınlayalım bölümünden gönderin ve isminizle yayınlayalım. Değişik lif modelleri için sitemizi her gün takip etmeyi unutmayın.

Farklı lif modelleri buldukça sizlere anlatımlarıyla birlikte bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Evde kolay lif yapımı ile ilgili birçok çalışmayı yine sitemizdeki lif kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz kendiniz kullanabilir, isterseniz hediye olarak sevdiklerinize de sunabilirsiniz.

zigzag-lif-modeli-yapilisi

zigzag-lif-modeli-yapilisi2

zigzag-lif-modeli-yapilisi3

zigzag-lif-modeli-yapilisi4

zigzag-lif-modeli-yapilisi5

 

 

zigzag-lif-modeli-yapilisi6

zigzag-lif-modeli-yapilisi7

zigzag-lif-modeli-yapilisi8

zigzag-lif-modeli-yapilisi9

zigzag-lif-modeli-yapilisi10

Zigzag örgü lif çalışmalarınız varsa bize gönderebilirsiniz. Gerçekten şık duruyor.

 

 

 

cross fiber – transversale de fibre – Querfaser

 

 

Daha önce paylaştığımız Fıstık Örnekli Boncuk Süslü Lif Örneği Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir