Acil Paraya İhtiyacım Var Diyenlere 1 Saat İçerisinde Nakit!

Zor Zamanlarda Ne Yapılır? İşte Çözümler...

Acil olarak paraya mı ihtiyacınız var? 1 saat içerisinde nakit para elde edebileceğiniz birkaç yöntemi sizin için araştırdık. Bunun için yazımızı okumaya devam edin.

1. Bankadan Kredi Çekin

Elbette en hızlı ve güvenilir olan yol, bankadan kredi çekmek olacaktır. Kredi çekerek bankanızdan bir senet alabilirsiniz. İşiniz ne kadar acil olursa olsun, yasal yollara başvurmanız gerektiğini unutmayın. Nitekim bizim bu yazımızda derlediğimiz çözümlerin her biri, yasal yollardan para kazanma yollarına işaret etmektedir.

Ancak kredi çekeceğiniz bankanın, kredi karşılığında teferruatlı belgeler talep etmeyen bir banka olması gerekmektedir. Çoğu banka bu işlem için gelir belgesi vs. talep etmektedir. Hatta birçoğu da kefilsiz işlem yapmamaktadır. Dolayısıyla paraya acil olarak ulaşabilmek için bu işlemleri hızlıca halledebilen, 1 saat içerisinde nakit verebilen bir banka bulmanız gerekmektedir.

1 saat içerisinde nakit

2. Avans İsteyin

İkinci güvenilir yol olarak patronunuzdan avans isteyebilirsiniz. Her işveren bunu kabul etmeyecektir ama şansınızı denemekten bir şey olmaz. En hızlı şekilde para bulabileceğiniz yöntemlerden biri budur.

3. Öğrenci Kredi Kartı

Öğrenciler için özel uygulamalar ve işlemler yapan pek çok banka vardır. Örneğin birçok banka, kart sahibi olan öğrenci müşterilerine birtakım sinema biletlerini indirimli alma hakkı vermektedir. Aynı şekilde çeşitli fast food restoranlarında da sık sık kampanyalar sunmaktadır. Düşük limitli kredi kartları da bu yardımcı uygulamalardan biridir. Temelde acil para bulanlara yardım etmek amacıyla uygulamaya koydukları bir işlem değildir. 18 yaş altındaki öğrencilere destek paketi olarak hazırlamışlardır. Ancak yine de 1 saat içerisinde nakit para bulmak istiyor ve öğrenciyseniz, bu uygulama tam size göre! Hem yasal, hem hızlı, hem de güvenilir.

1 saat içinde nakit

4. Senet Oluşturma

Borç para deyince akla ilk olarak senetler geliyor tabii. Senetlerin acil para bulma konusunda yeri büyüktür. Özellikle kuyumcu ve telefon satıcıları, senetleri kolayca kabul etmektedirler. Dolayısıyla paraya ihtiyacınız varsa siz de bir kuyumcuya başvurabilirsiniz. Telefon satıcıları da aynı yöntemi uygulamaktadır. Fakat bazı telefon satıcılarına ayrıca cep telefonunuzu da bozdurabilirsiniz. Yani belli bir para karşılığında telefonunuzu formalitesiz ve işlemsiz satabilirsiniz. Bu tamamen yasal bir yöntemdir ve 1 saat içerisinde nakit paraya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu