10 Farklı Sarkaç Süs Dekorasyon Fikirleri


10 Farklı Sarkaç Süs Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon konusunda çok hassasım. Değişik dekorasyon çalışmaları ve dekor fikirleri gördükçe sizlere de paylaşıyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. 10 farklı sarkaç süs dekorasyon fikirleri paylaştığım bu yazımdaki örnek resimler çok hoşunuza gidecek. Benzer çalışmaları sizlerde evleriniz için düşünebilirsiniz. Gerçekten şahane çalışmalar var. 10 farklı dekoratif fikrine bayılacaksınız. Daha önce sitemde evde kolay sarkaç süs yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımın sonunda yine karşınıza sarkaç süs yapılışı ile ilgili farklı bağlantılar çıkacaktır. Onlara ilerleyerek sitemdeki değişik sarkaç süs çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Yine kendin yap kategorisinde de sarkaç süs yapımı ile ilgili birçok çalışmaya pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sarkaç süs modellerini de yine aynı kategoride paylaştım ve yapımını anlatan çalışmalardan yararlanarak sizde bu güzel sarkaç süslerden yapabilirsiniz.

source : http://www.dailywt.com/10-easy-diy-yarn-wall-hangings-to-liven-up-those-empty-walls/

ornamental pendulum – pendule ornementale – pendulum wall decorations

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*