100 Adet 2016 Yeni Bebek Patik Model Örnekleri

bebek-patik-modelleri100-570x415

100 Adet 2016 Yeni Bebek Patik Model Örnekleri

Sizler için hobiblogu sitesinden faydalanarak derlediğimiz tam tamına 100 adet yeni model ve gösterişli bebek patik modellerini bu başlık altında topladık. Bebeğiniz için istediğiniz bir örneği yapabilirsiniz. Yada yeni bebeği olacak kişilere bu bebek patiklerinden yapıp hediye de edebilirsiniz.

Yaklaşık 100 adet en güzel bebek patik modellerini sizler için derledik. Bu güzel paylaşımı beğendiyseniz arkadaşlarınızla da paylaşmanızı rica ediyoruz. Birbirinden güzel bebek patik modeli ile sizde sevdiğiniz bir modeli alta yorum olarak yazabilirsiniz.

Birbirinden güzel bebek patik modellerinin yapılışını da yine altta videolu anlatım olarak ekledik. Onlardan da yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel paylaşımda yer alan resimlerle baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin.

Birbirinden güzel patiklerden yararlanabilir ve kendinize örebilirsiniz.

Baby Booties Musterbeispiele – Chaussons bébé Exemples de motifs – baby booties pattern examples

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*