20 Adet En Güzel Dantel Tepsi Örtüsü Modelleri


Dantel Tepsi Örtüsü Örnekleri

Özellikle söz veya nişan gecelerinin vazgeçilmezi olan tepsilere koyacağınız örtüler çok önemlidir. Bu yazımda tepsi örtü modellerini bir arada bulabileceksiniz. Altta çok değişik ve çeyizlik tepsi örnekleri resimleri yer alıyor. Beğeneceğiniz modeller olacaktır.

En güzel 20 adet dantel tepsi örtüsü modelleri ile ilgili yaptığım araştırmada, karşılaştığım en güzel dantel tepsi örtüsü modellerini sıraladım. 20 adet en güzel dantel tepsi örtüsü modellerinden beğendikleriniz olacaktır.

Biz hanımların en çok sevdiği konulardan birisi de dantel olup, çeyizlik dantel gördüğümüzde dayanamaz bildiğimiz bir örnek dahi olsa nasıl yapılmış diye inceler dururuz. Annemden bilirim. Hemen eline alır ve bak kaç sıra yapmış, şöyle yapmış böyle yapmış başlar sayıklamaya…

Bu tür çalışmalar yapıyorsanız, paylaşacağım alıntı resimlerden fikir edinebilirsiniz. 20 adet en güzel dantel tepsi örtüsü örnekleri ise şöyle ;

Üstte yer alan modelleri hala daha yapanlar var mı? bilmiyorum. Ancak yapanlar varsa da çok büyük emekler var o resimlerde arkadaşlar. Yapanları kutluyorum. Çünkü zaman isteyen bir iş. Aynı zamanda emek de harcanıyor.

Yapanlar eğer görürlerse bu paylaşımı lütfen yazsınlar. Onları kutlamak ve tanışmak isteriz. Hatta yaptırmak isteyenler veya yapıyorlarsa bilgi de verebilirler. Pinterestte paylaşılıyor. Ancak yapanlar değil beğenenler paylaşıyor.

Bu yüzden tam olarak yapımcılarına ulaşamıyoruz diyebilirim. Bu yüzden paylaştığımızda eğer yapımcıları ise yorum yazarlarsa mutlu oluruz. Bir başka güzel dantel tepsi örneklerinde görüşmek dileğiyle hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*