2015 En Güzel Lif Modelleri ve Videoları

2015-en-guzel-lif-modelleri71

Sizler için bu gün 2015 yılının en güzel lif modellerini araştırdık ve resimlerini bulduk. Bu yazımızın sonlarına doğru birçok 2015 yapımı lif modeli ve resimlerini bulabileceksiniz. Bu yazımda sizlere 2015 en güzel lif modellerini ve videolarını paylaştım. Yine lif modellerini resim olarak değilde, ben görmek istiyorum diyorsanız… Videoları keyifle izleyebilirsiniz.

Dilerseniz videolardan ustaysanız hemen modelini çıkarabilir ve kendiniz için aynısını yapabilirsiniz. Birbirinden güzel ve en yeni lif modellerini sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinden takip edebilirsiniz. Her gün sizlere yeni lif modellerini paylaşıyoruz. Bunun yanında evde lif yapımı ile ilgili de birçok eğitimli ders videoları da paylaşmaktayız. Sitemizi takip edin, yeni lif modellerinden haberdar olun.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1JGnfYTKjtQ

 

fiber models – Faser-Modelle – modèles de fibres

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on 2015 En Güzel Lif Modelleri ve Videoları

  1. Merhaba bayan;
    Arzunun hobileri sitenizdeki 5\29\2013 tarihinde yayımladığınız yeni bir lif modeli adlı sarılı beyazlı lifin örneğini buraya yazarsanız sevinirim tesekkürler şimdiden…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*