2015 Havlu Kenarı Örnekleri

Seneye damgasını vuran havlu kenarlarını beğeneceksiniz. Benim birkaç beğendiğim model var. Güllü ve çiçek motifli havlu kenarlarına bayıldım. Sizler de evde havlu kenarı işliyorsanız, bu güzel örnekler size ilham verecek. Yapanların emeklerine sağlık demek isterim. Zor bir iş ve öğrenmek isteyenler de paylaştıklarımızdan yararlanabilirler.

2015 havlu kenarı örneklerini bulacağınız bu güzel içeriğimiz de en güzel ve değişik havlu kenarı modelleri ile karşılaşacağınızı söyleyebilirim. Hepsi çok değişik ve güzel olup, yapımına ilişkin anlatımları da araştırıyorum. Çok güzel havlu kenarı örnekleri sizde de varsa yorum bırakırsanız sevinirim.

Birçok genç kızın rüyası çeyizlerinde birbirinden değişik ve güzel modeller bulunur. Bunlara ek olarak bu yazımızda en güzel havlu kenar modellerinin resimlerini sizler için paylaştık. 2015 havlu kenarı örnekleri ile ilgili paylaşacağım örnek resimler alıntı olup, fikir edinme amaçlı paylaşılmıştır.

Yeni havlu kenarı modellerini ilerleyen günlerde yapılışlarını anlatan çalışmalarını paylaşacağım. En güzel havlu kenarı modellerini bu yazımda göreceksiniz. Damat havlu yapımı içinde güzel örnekler göreceğiniz bu yazımdaki tüm çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum. Altta kolay havlu kenarı yapımıyla alakalı öğretici bir videoya da yer verdim. Umarım işinize yarar.

httpss://www.youtube.com/watch?v=t7AboNo-yVw

Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız? bize sitemizin altında yer alan gönder yayınlayalım bölümünden gönderebilirsiniz. Yine farklı havlu kenarı örneklerine sitemizde yer alan havlu kenarı kategorisi ile havlu modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yeni havlu modellerini ilerleyen günlerde yine sitemize eklemeye devam edeceğim. Özellikle de çeyizlik olarak havlu kenarı biriktiriyorsanız, bu güzel örneklerden yapanlar olursa yorum bırakmaları halinde ulaşarak yaptırabilirsiniz.

Havlu kenarı örnekleri ise iğne oyası, boncuklu, simli, şemalı, pullu ve daha birçok çeşitte ki örnekleri resimlerde görebilirsiniz.

Birbirinden güzel havlu kenarı örnekleriyle birlikteydik. Sizlerde yapıyorsanız ve değişik modellere sahipseniz? bize gönderin, sizin isminizle sitemizde yayınlayalım. Benzersiz havlu kenarları örnekleri ile görüşmek üzere. İyi günler hanımlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. leyla genç dedi ki:

    eskiden ne çok yapardım. şimdi hevesim yok ama görünce yinede insan kıpır kıpır oluyooo