2015 Lif Modelleri Resimli ve Videolu


2015 Lif Modelleri Resimli ve Videolu

Bu makalemizde sizlere 2015 yılı içinde yapılmış son moda lif modellerini ve örneklerini derledik. Resimlerle ve videolarla 2015 model lif örneklerine ulaşacağınız yazımızdan yararlanabilir ve sizde beğendiğiniz lif modellerinden kendinize aynısını yapabilirsiniz. Yapımı son derece kolay olan lif modelleri olarak elinizde tamamen farklı lif örnekleri varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemizin iletişim bölümünden bizlere yaptığınız çalışmaları gönderebilirsiniz. En güzel lif modellerini bu başlıkta paylaştım.

Yine her gün sizlere en güzel ve en yeni lif modellerini sitemizde yer alan kategoriler arasındaki lif modelleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Her gün en güzel ve yeni lif modellerini sitemizde paylaşmaya devam ediyorum. 2016 lif modellerini resimli örneklerini ve yapılışlarını anlatan videolarını yine bu başlıkta ilerleyen günlerde sayısını arttıracağım.

Farklı lif modellerini sitemizde sürekli göreceksiniz. Sizde evinizde lif yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videodan mutlaka yararlanmalısınız. Evde kolay lif modeli yapılışı ile ilgili diğer çalışmalara da kendin yap ve evde nasıl yapılır kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZSaOhwZE5rU

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=sMzrNhAV1V0

 

https://www.youtube.com/watch?v=1JGnfYTKjtQ

de nouveaux modèles de fibres – new fiber models – neue Faser-Modelle

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*