2015 Örgü Bebek Hırka Modelleri


2015 Örgü Bebek Hırka Modelleri

Bu başlık altında sizlere en güzel ve en yeni model örgü bebek hırkalarını sunmaya çalışacağız. 2015 – 2016 yapımı örgü bebek hırka modelleri ile sizde bebeğinize bu güzel çalışmalara benzer hırkalar yapabilirsiniz. Sitemizde bebek hırkaları ile ilgili yine paylaşımlarımız bulunmaktadır.

Arama kutusuna ” bebek hırka ” şeklinde yazarsanız, birçok paylaşıma sitemiz üzerinden ulaşmanız da mümkündür. 2015 örgü bebek hırka örneklerini yine sizlere ilerleyen paylaşımlarımızda sunmaya çalışacağız. Buyrun 2015 örgü bebek hırka modellerine ;

modelli maglione bambino maglia – knitted baby sweater models – modèles de chandail de bébé tricotés – gestrickte Baby Pullover Modelle – strikkede baby-sweater-modeller – modelos bebê camisola de malha

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on 2015 Örgü Bebek Hırka Modelleri

  1. yeşil uzun düğmeli olan hırka modeline bayıldım.Acaba nasıl yapıldığına dair renk,ip ve şiş numarasına ait bilgiler elinizde var mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*