2015 Örgü Boyunluk Bayan Atkı Modeli


Hemen hemen her gün en güzel örgü boyunluk veya atkı modellerini sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Gerek yapımını anlatan çalışmaları, gerekse 2015 örgü boyunluk atkı modelleri ve 2016 örgü boyunluk atkı modellerini sıkça sizlere paylaşmaya çalışıyorum.

Evde kolay bayan örgü boyunluk atkı modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videolardan da yararlanabilirsiniz. Örgü boyunluk modeline sahip değilseniz, anlatımlı çalışmalardan sonra kendinize ve sevdiklerinize boyunluk örmeyi öğrenip yapabilirsiniz. Bu yazımda yine sizlere 2015 örgü boyunluk bayan atkı modellerini de paylaşacağım.

Gerçekten çok güzel çalışmalar karşımıza çıkmakta… diğer paylaşımlarımı sitemizin atkı modelleri kategorisinden takip edebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm içerikleri yenilemekte olup, her gün örgü atkı modelleri ile ilgili çalışmaları önünüze getirmeye çalışıyorum. Yeni 2015 örgü atkı modellerini yine ilerleyen günlerde bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Örgü boyunluk modelleri

En güzel örgü boyunlukları gördüğünüzde sizde yapmak isteyeceksiniz. Güncel makalelerimizde kolay örgü boyunluk yapımına ilişkin çok güzel öğretici anlatımlar mevcut. İncelemeyi unutmayın. Buyurun modellere ;

evde-kolay-orgu-boyunluk-atki-modeli-yapimi
evde-kolay-orgu-boyunluk-atki-modeli-yapimi

evde-kolay-orgu-boyunluk-atki-modeli-yapimi2

evde-kolay-orgu-boyunluk-atki-modeli-yapimi3

2015 senesinin en iyi ve en güzel bayan boyun atkı modelleri, boyunlarına koyabilecekleri harika örnekler…

Sizin için hazırladığımız bu yazıda paylaşacağımız videolar ile sizde kendinize son moda boyun atkısı veya normal atkı dikebileceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ROQlBKvdbFk

 

https://www.youtube.com/watch?v=vsE0kRVAy7g

Videoları izledikten sonra sizde kendinize veya sevdiklerinize boyun atkısı örebilirsiniz. Daha önceden böyle çalışmalar yaptıysanız, bize https://www.facebook.com/makalepark sayfasından ulaştırabilirsiniz.

Strickkragen – knit collar – col en tricot

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*