2015 Örgü Tığ İşi Mutfak Takımı Videolu ve Resimli

2015 örgü tığ işi mutfak takımı videolu ve resimli örneklerle donattığım bu güzel içeriği seveceksiniz. Altta birbirinden güzel ve değişik tığ işi mutfak takımı örnekleri yer alıyor. Aynı zamandı tığ işinden yapılmış dantel mutfak takımı çeşitlerine de değindim.

Beğeneceğiniz birçok güzel ve farklı örneğin yapılışıyla alakalı öğretici videolar da serpiştirdiğim bu güzel yazımı beğenirseniz yorum bırakırsanız müteşekkir kalırım. Tığ işi mutfak dantel takımı modelleri ve örneklerini daha önce de sitemiz de paylaştığımı hemen alttaki benzer yazılar bölümünden anlayabilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=mbOtqvj-aiU

Tığ işi örgü ile mutfakta kullandığımız birçok araç gereç için el bezleri, nihale, çilek şeklinde örme tutacak takımları, bardak altlıkları gibi daha birçok model yapılabilir. Bu yazımızda sizlere 2015 senesine ait en son yapılan örnekler ile örme modellerini paylaşacağız.

2015 örgü tığ işi mutfak takımı örneklerini ve anlatımlı videosunu paylaştığım yazımdaki modellere bayılacaksınız. Diğer tığ işi çalışmalara sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız, bize gönderin yayınlayalım. Sitemizin altında yer alan gönder yayınlayalım sekmesinden bize çalışmalarınızı gönderebilirsiniz.

Örme mutfak takımının nihalesini genelde şişe kapaklarının üzerini ördükten sonra birbirine dikerek yapmaktadırlar. Bunun yanında 2015 dikdörtgen lif modelleri arayanlarda yine bu yazımızdan faydalanabilirler.

Altta sizin için paylaştığımız resimleri usta tığcılar bir bakışta hemen modellerini çıkarabilirler.

httpss://www.youtube.com/watch?v=xzWmBw00Ji8

Küche mesh – cuisine maille – kitchen mesh

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2015 Örgü Tığ İşi Mutfak Takımı Videolu ve Resimli için yorumda bulun

    2015 Örgü Tığ İşi Mutfak Takımı Videolu ve Resimli için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2015 Örgü Tığ İşi Mutfak Takımı Videolu ve Resimli için ilk yorumu yapabilirsin.