2016 Ağaç Dallarından Çerçeve Yapımı – Kurumuş Ağaç Dallarından Çerçeveler


2016 Ağaç Dallarından Çerçeve Yapımı – Kurumuş Ağaç Dallarından Çerçeveler Daha önceden size kurumuş ağaç dallarından çiçek yapımı, kuru ağaç dallarından süs yapımı ile ilgili çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine kurumuş ağaç dallarından yapılmış çerçeveleri paylaşacağım.

Nasıl olur? demeyin, gerçekten gördükleriniz kurumuş ağaç dallarından yapılmış tamamen gerçek organik çerçevelerdir. İlk başta yapay gelebilir ancak kendiniz yapmaya kalktığınızda ki çalışma sonucu ile aynı görüntüdedirler. Kurumuş ağaç dallarından çok güzel çerçeveler yapabilirsiniz.

Bunun için sokakta veya ormanda bulacağınız eşit boylardaki kurumuş ağaç dallarını biriktirip, bunları bir tutkal yardımı ile çerçeve şeklinde yapıştırmanız yeterli olacaktır. Kurumuş ağaç dallarından çerçeve yapılışı ile ilgili sitemizde henüz bir anlatımlı içerik yok… fakat ilerleyen günlerde sizlere kurumuş ağaç dallarından çerçeve yapımı ile ilgili anlatımlı bir video veya resimler paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım kuru ağaç dallarından çerçeve modelleri ise şöyle ;

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*