2016 En Güzel Örgü Halkalı Havlu Modelleri


Örgü halkalı havlu örnekleri

Havlu modelleri paylaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere birbirinden güzel ve farklı havlu modelleri paylaşacağım.

Bu yazımda paylaşacağım havlu modellerinin özelliği ise örgü halkalı olmalarıdır. 2016 en güzel örgü halkalı havlu modellerini bu yazımda bulabilirsiniz. Alttaki modeller alıntı olup, sahibi görürse kızmasın. Hakkını helal etsin diyoruz ama yine de eğer ki izni olmazsa kaldırabiliriz. Ama yinede çok teşekkürler her kim yaptıysa.

Yine ilerleyen günlerde farklı havlu modelleri ile karşınızda olacağım. Yazılarıma yorum yazmayı esirgemeyin. 2016 en güzel örgü halkalı havlu modelleri ise şöyle ;

Modellerin yapımcısına ulaşamadım. Ancak kendisi bu örnekleri gördüğünde kendisinin olduğunu anlayacaktır. Yorum yazacağını düşünüyorum. Şimdiden kendisine çok teşekkürler. Harika emek harcanmış modeller. Çeyizlik için düşünebilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapan hanımları bulduğunuzda kayıp etmeyin derim. Çünkü kolay yetişmiyor. Artık eskisi gibi bu tür modeller ve örnekler de yapılmıyor diyebilirim.

Günümüzde her şey satın alma olmuş. Artık evlilik arifesinde gençler annesinin verdiği çeyizlikleri dahi kabul etmeyebiliyor. Ama olsun yine de el emeği göz nuru deyip kabul edenler de var.

Parayla şunları almaya kalksanız belki çok düşük rakamlarla bulabilirsiniz. Ancak el emeği ve göz nuru oldukları için bence altın değerindeler. Kıymetini bilmek gerek bazen.

Yarın bir gün bunları hiç yapan kalmasa ve bunlar son örnekler olsa kaç para ederdi kimbilir? o yüzden elimizde olan çeyizlikleri ve hatıraları unutmamalıyız. Onları temiz tutmalı ve geleceğe taşıyarak yeni nesillere de aktarmalıyız.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*