2016 Kartondan Maket Araba Şablonları

2016 Kartondan Maket Araba Şablonları

Birbirinden güzel araba maket şablonlarını paylaşacağım bu yazımda bulunan maket şablonlarını çok seveceksiniz. 2016 senesine damga vuran bu şablonları kullanabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Karton araba şablonları içinde birbirinden güzel modelleri çocuklarınıza araba yapmaları için kullanabilirsiniz. Maketten ev şablonlarını da yine ilerleyen günlerde sizlere paylaşacağım. Kartondan araba yapmak için öncelikle size şablon gerekir. Ezbere araba yapmak kare veya dikdörtgen yapmak gibi bir şey olsa gerek… fakat bu yazımda paylaşacağım modeller ve şablonlar çok hoşunuza gidecek.

Birbirinden şık araba maket örneklerini kullanabilir ve mukavva kartonundan harika araba maketleri yapabilirsiniz. Bilgisayarınızdan çıktı alıp, mukavvaya da yapıştırabilirsiniz. Yada flash diskinize kopyalayıp, kırtasiyeden daha büyük ve kalın karton kağıtlara çıktısını alabilirsiniz.

source : https://papertoys.com/

Auto Kartonschablone – modèle de voiture carton – car cardboard template

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Kartondan Maket Araba Şablonları için yorumda bulun

    2016 Kartondan Maket Araba Şablonları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Kartondan Maket Araba Şablonları için ilk yorumu yapabilirsin.