2016 Yeni Eşarp Modelleri


Yeni eşarp örnekleri

Bu yazımda sizlere en güzel eşarp modellerini paylaşacağım. Birbirinden güzel ve renkli eşarp modellerini gördüğünüzde hoşunuza gidecek modeller olacak.

Değişik desenli eşarp örneklerini araştıranlar için yaptığım küçük çaplı bir çalışma olup, beğeneceğiniz modellerin olduğunu söyleyebilirim. Tesettür giyiminde önemli bir konu olan baş kapatma için eşarp, tülbent gibi birçok güzel eşyayı Zara gibi güzel markalarda da bulabilirsiniz.

Eşarp olarak artık çok güzel ve görünüme önem katan modellerin çıktığını da görebiliyoruz. Önemli markalar artık eşarp konusunda tesettürlü hanımları daha da güzel yapmakta kararlılar.

2016 yılına damgasını vuracak en güzel eşarp modellerini araştırıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu yazımda paylaşacağım 2016 yeni eşarp modelleri ise şöyle ;

Tüm eşarp çeşitleri alıntı olup, kaynak için pinterest adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. Fiyatları konusunda birkaç mail aldım. Özellikle de yeşil renkli olan için fiyat isteyen Ayşe hanım için ne yazıkki yardımcı olamadım. Birlikte araştırdık fakat bir benzerini 130TL gibi bir rakamda bulduk.

Fakat bu tür yeni eşarp modelleri paylaşınca aslında altına güncel fiyatını yazmak ne kadar doğru bilemiyorum. Çünkü dolar artıyor düşüyor bu da fiyatları etkileyebiliyor. Her ne kadar TL cinsinden satılsalar da fiyatları değişebiliyor.

Daha sonra fiyatı bu yazmışsınız, şu fiyattan aldım diye bana fırça çekenler olabilir. Bu yüzden bundan sonra trend eşarp modelleri paylaşınca kaynak olarak satılan sitesinin adresini koyacağım. Bu sayede satın almak isteyen hemen ilgili sayfasına ulaşabilir. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*