2016 Yeni Tığ İşi Havlu Kenarı Modelleri


Tığ işinden havlu kenarı yapımına ilişkin altta çok güzel örneklere yer verdik. Yine yapmak isteyene öğretici bir de video ile yazımıza renk kattık. Tığ işi havlu kenarı modeli arıyorsanız altta fazlasıyla var. Henüz havlu kenarı yapımıyla ilgili tığ işi çalışma paylaşmadım. Ama ilerleyen günlerde bulduğum birkaç tarifi sizlere sunacağım.

Sizlere daha öncede tığ işi havlu kenarı modelleri ile ilgili resimler paylaşmıştım. En güzel tığ işi havlu kenarı örneklerini yine sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere resimler yerine 2016 yeni tığ işi havlu kenarı modelleri ile ilgili güzel bir video paylaşacağım.

Umarım beğenirsiniz. Altta sizlere havlu kenarı örnekleri resimli olarak paylaştım. Hemen altta incelemeniz için birbirinden farklı yeni tığ işi havlu kenarı örneklerine de yer verdik. İncelemeyi unutmayın.

Birbirinden güzel havlu kenarı modellerini sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Hatta içeriğin altından da karşınıza değişik havlu kenarı örnekleri çıkacak. Mutlaka inceleyin.

Tığ işi havlu kenarı modelleri

2016-yeni-tig-isi-havlu-kenari-modelleri

Modeller orgudantelmoda.com dan alıntı olup, kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten güzel örneklere yer vermişler. Yapımcılarına da ellerine sağlık diyoruz. Emek işi ve kolay yapılan iş değil. Bu yüzden yapanları anladığımızı belirtmek isterim. Havlu kenarı olarak çeyizlik çalışmalar olduğu için yapıyorsanız veya yaptırmak istiyorsanız alta yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Yardımcı olmaya çalışırız. Hatta sizde yapıyorsanız bize resimlerini gönderebilirsiniz. İyi akşamlar hanımlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*