3 BOYUTLU ÇİÇEK SÜS KALIBI

3D görünümlü çiçek süs şablonu

Görüntüsü ile herkesi şaşırtacağınız güzel bir süs çalışması arkadaşlar. Yapılışı için öncelikle karton veya keçe malzemesi kullanarak kalıbı çıkartabilirsiniz. Daha sonra kesip, iç içe geçen bu güzel süs çalışmasını ortaya çıkarabilirsiniz. Tek renk kullanıp 3-4 tane farklı farklı yaparak süsleyeceğiniz ortamda kullanabilirsiniz.

3D çiçek süs şablon arayanlar olabilir düşüncesi ile hem öğrenip, hem de paylaşmayı düşündüğüm bu güzel projeyi sizde kartonla veya eva kağıdından yapabilirsiniz. Güzel süsler yapabilir ve değişik amaçlarla kullanabilirsiniz.

3 boyutlu çiçek süs kalıbını kullanarak oluşturduğunuz bu güzel çiçek çalışmasına ip bağlayarak sarkaç süs olarak da yapıp kullanabilirsiniz. 3 boyutlu sarkaç çiçek süs olarak evde veya süslemeyi düşündüğünüz yerlerde kullanabilirsiniz.

Değişik ve güzel süs çiçek çalışmalarını gördükçe paylaşıyorum arkadaşlar. Bu tür güzel fikirler her zaman işimize yarar. Bu sayede evi veya süslemeyi düşündüğümüz yerleri süs çiçek şablonları ile kolayca hazır hale getirebiliriz.

уже пару часов не могу оторваться

3 BOYUTLU ÇİÇEK SÜS KALIBI

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 3 BOYUTLU ÇİÇEK SÜS KALIBI için yorumda bulun

    3 BOYUTLU ÇİÇEK SÜS KALIBI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 3 BOYUTLU ÇİÇEK SÜS KALIBI için ilk yorumu yapabilirsin.