3 RENK ÖRGÜ ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ

El yapımı örgü bileklik modeli

Örme bileklik modeli ile çok güzel arkadaş bileklik örneği yapabilirsiniz. Arkadaş bileklik modeli olarak yapıp kullanacağınız bu tür çalışmaları bolca yapıp satarak harika paralar da kazanabilirsiniz. El yapımı bileklik modeli yapıp kullanmanın yanı sıra sevdiğiniz arkadaşlarınıza da sunabilirsiniz. Onları mutlu edebilirsiniz.

El yapımı takı çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğiniz gibi bu güzel çalışmaların hem videolu hem de resimli anlatımları sayesinde hemen öğrenip yapabileceğinizi de görebilirsiniz. Anlatımlı takı çalışmalarını kolayca yapabiliyoruz.

Bu güzel çalışma da 3 renk tercih edilmiş. Aynı rengin tonlarında yapılan bileklik modelini kolayca yapıp, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üç renkli arkadaş bileklik modeli olarak örgüsünü değişik de yapabilirsiniz.

Yada resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek örme bileklik çalışmasını kolayca yapabilirsiniz. El yapımı takı çalışmasında zorlanacak bir taraf olmadığı gibi zıt renkler veya 2 renk de kullanarak yapabilirsiniz.

Anlatımlı bileklik modelinde zor kısım yok. Sadece örme işi var. Renkleri ayrı ayrı sıra şeklinde örgü motif yapıp, el yapımı arkadaş bileklik modelini kolayca ortaya çıkarabilirsiniz. Tahmini 2/3 saatinizi almayacak bir çalışma.

How To Make Cool Friendship Bracelet

3 RENK ÖRGÜ ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 3 RENK ÖRGÜ ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ için yorumda bulun

    3 RENK ÖRGÜ ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 3 RENK ÖRGÜ ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.