3 RENKLİ PARACORD ARKADAŞ BİLEKLİĞİ


Üç renkli bileklik yapılışı

Arkadaş bileklik çalışmalarını her zaman sevmişimdir arkadaşlar. Bu gün sizlerle çok güzel 3 renk örgü ipinden veya normal bileklik ipinden yapılan güzel bir takı çalışmasını ele alacağız. Bu tür çalışmalar hem boş zamanlarımızı keyifli geçirmemize yarıyor. Hem de el becerilerimizi geliştirmemiz için birebir.

Üç renkli bileklik modeli yaparken örgü sırasına dikkat etmeniz gerekiyor. Arkadaş bileklik modeli olarak tasarlayacağınız bu çalışmayı dilerseniz iki renk örgü ipiyle de yapabilirsiniz.

Benzer arkadaş bileklik örneklerini çokça sitemizde bulabilirsiniz. Nasıl yapıldıklarını inceleyebilir ve değişik el yapımı takılar veya kolyeler hazırlayabilirsiniz. Yapımı oldukça eğlenceli olan çalışmada malzemeleri bir araya getirmeniz yeterli oluyor.

Daha sonra örgü sırasına göre ilk renk sonraki renk ve diğer üçüncü renk şeklinde örgü bilekliği bitiriyorsunuz. Klips yani takı uçlarını hobi marketlerden takı marketlerden satın alabilirsiniz. Örgüyle de o kısımlar bağlanabilir. Kolay gele.

DIY Friendship Bracelet Tutorial - How to Braid Tr..
3 RENKLİ PARACORD ARKADAŞ BİLEKLİĞİ

source: http://lc.pandahall.com/articles/1146-diy-friendship-bracelet-tutorial-how-to-braid-triple-paracord-bracelets.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*