30 Adet Kolay Hayvan Resmi Çizimi

Öğretmen iseniz çocuklarınıza derste resim çizmek için konu olarak paylaştığım kolay hayvan çizim şablonlarını önerebilirsiniz. Kolayca tahtaya çizdikten sonra adımları öğreteceğiniz çocuklarınız da kısa sürede kolay hayvan çizmeyi kavrayacaktır. Kolay hayvan resmi nasıl çizilir diyen meraklı öğrencilerinize mutlaka bu güzel resimli anlatımları öğrenerek yardımcı olmalısınız. Basit ayı çizimi de bu bölümde yer alıyor.

Çocuklarınız için kolay hayvan resmi çizme çalışması için tam tamına 30 adet hazır resim sunuyoruz. İstediğiniz hayvan resmini nasıl kolay çizebileceğinizi öğreneceksiniz. 30 adet hayvan resminden sonra yine ilerleyen yazılarımızda sizlere daha değişik hayvan resmi çizme paylaşımları da yapacağız.

Evde çocuklarınıza kolay hayvan resimleri çizmeyi öğretmek istiyorsanız, bu sayfada yer alan kolay hayvan figürleri çizme örneklerinden mutlaka yararlanmalısınız. Kolaylıkla çocuklarınıza hayvanları sevdirebilir ve severek hayvanları çizebilmelerini sağlayabilirsiniz. Bu yazımda sizlere 30 adet kolay hayvan resmi çizme ile ilgili örnek çalışmalar paylaştım.

Bu çalışmaları bilgisayarınızdan yazıcı vasıtası ile çıktı alıp, çocuklarınıza resim çizme kitabı haline de getirebilirsiniz. Kolay resim çizimlerini sürekli olarak sitemizde yer alan nasıl çizilir bölümünde paylaşıyorum. Beğendiğiniz resmi bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Yada şeffaf bir kağıdı bilgisayarınızın ekranına tutturarak üzerinden kara kalem ile kopyasını çıkartabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınıza kolay çizimleri için pratik çalışmaları yapabilecek kopya örnekler hazırlamış olursunuz. Kolay gelsin.

httpss://www.youtube.com/watch?v=-etdy7JcTis

 

httpss://www.youtube.com/watch?v=IFbEV6FhoQw

Yine sizlere ilerleyen günlerde en güzel kolay çizilen hayvan resimlerini paylaşacağız. Farklı resim çizimlerini sitemizde yer alan nasıl çizilir bölümüne uğrayarak ulaşabilirsiniz. Bu içeriğin sonunda da benzer yazılar kısmında farklı resim çizim sayfalarına ulaşmanız da mümkündür. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. YUSUF EMİNELİ dedi ki:

  HARİKA PAYLAŞIM DOSTUM ÇOK TEŞEKKÜRLER BİZİM AFACANA BUNLARI ARIYORDUM GOOGLEDEN İLK SEN ÇIKTIN GİRDİM ÇOK MAKBULE GEÇTİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HAYVAN BOYAMA RESİMLERİNE BAYILIYOR BİZİM UŞAK. KOLAY GELSİN.

 2. Muammer dedi ki:

  Kolay çiziliyo

 3. Nuray dedi ki:

  teşekkürler muammer bey, beğenmenize sevindim. saygılar.

 4. buse dedi ki:

  çizimler hem kolay hem de hızlı yapılıyor. teşekkürler paylaşım için. deneyeğim.

 5. Nuray dedi ki:

  teşekkürler buse hanımcım. daha güzellerini de sitemizde bulabilirsiniz. buldukça paylaşıyorum. kolay gelsin.

 6. Rabia dedi ki:

  Bence başarılı bir blog olmuş.
  Emeğinize ve yüreğinize sağlık.

 7. Nuray dedi ki:

  çok teşekkürler rabia hanım, çabalamaya çalışıyoruz. beğenmenize çok sevindik. sizin gibi değerli insanlardan böylesine güzel yorumlar bizi hem mutlu ediyor. hem de doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. çok teşekkürler.