30 Dakikada Atkı Yapılışı Videolu Anlatım


30 Dakikada Atkı Yapılışı Videolu Anlatım

Atkı örme ile ilgili yazılar paylaşmıştık. Bu konumuzda ise sizlere çok pratik bir şekilde kısa sürede daha doğrusu yarım saat yani 30 dakikada nasıl atkı sahibi olabileceğinizi göstereceğiz. Öncelikle izleyeceğiniz video sonrasında kendiniz de deneyebilir ve hemen bir atkı sahibi olabilirsiniz. Rengini siz seçebilir veya isteyenlere hediye de edebilirsiniz.

Yarım saatte atkı yapımını öğrenerek sizde evde kolaylıkla bu çalışmayı yaparak değişik ve renkli atkılara sahip olabilirsiniz. Üstelik evden para kazanmak istiyorsanız, bu çalışmayı farklı iplerden farklı renklerde atkılar yaparak satışa sunabilirsiniz.

Altta sizlere 30 dakikada yapılmış atkı modellerini paylaştım. Hemen yazımın sonunda ise 30 dakikada atkı yapımı ile ilgili detaylı anlatıma sahip video bulunmaktadır. İzleyeceğiniz videodaki hareketleri öğrenerek sizde kısa sürede atkı yapmayı öğrenebilirsiniz. Atkı yapımı ile ilgileniyorsanız mutlaka bu çalışmayı izlemelisiniz.

Sitemizde birçok atkı modelleri paylaştım. Dilerseniz onları sitemizdeki ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz atkı modellerinin yapılışları da yine ilgili bölümlerde anlatımlı olarak resimli ve videolu bir şekilde paylaşılmıştır. Yaptığınız atkı çalışmalarını bize gönderebilir ve sizin isminizle sitemizde yayınlayabiliriz.

Şimdilik sizleri örnek atkı modelleri ve 30 dakikada yapılışını anlatan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Yeni atkı modellerini yine ilgili kategoride her gün güncel olarak paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

Weft Aufbau in 30 Minuten – La construction de trame en 30 minutes – Weft construction in 30 minutes

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*