5 Adımda Ponpon Yapımı – Resimli Anlatım

5 Adımda Ponpon Yapımı – Resimli Anlatım

Çoğu kez benzerlerini paylaşmıştım. Fakat bu farklı geldi ve sizlerle de paylaşmak istiyorum. Evet daha önce sizlere çataldan ponpon yapımını paylaşmıştım. Hatta resimli anlatımlarını farklı farklı yapımını gösterecek şeklide paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine çok kısa sürede pratik bir şekilde 5 adımda ponpon yapımını öğreneceksiniz.

Resimli anlatımdaki gibi sizde evinizde kolay ponpon yapımını öğrenebilir ve çeşitli süslemelerde veya lif modelleri için yaptığınız ponpon çalışmasını kullanabilirsiniz. Ponpon yapımı oldukça kolay ve pratik bir şekilde resimli anlatımda ifade ediliyor. Sizde evinizde bir çatal yardımı ile ipleri doladıktan sonra tam ortasından bağlayıp, kenarlarını kesmeniz yeterli olacaktır. Resimli anlatımda ki gibi 5 adımda çok kolay bir şekilde ve kısa sürede kolay ponpon yapılışını öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

5-adimda-ponpon-yapimi

source : https://hobbywork.ru/pompon-na-vilke-v-5-shagov/

bouffées faciles – easy puffs – einfach Puffs

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 5 Adımda Ponpon Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    5 Adımda Ponpon Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 5 Adımda Ponpon Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.