5 Dakika Kurabiyesi Yapımı

Evinize gelen ani misafirler için yapacağınız çok kısa süren ve hızlı bir tarifi sizlere de paylaşmak istedim. Ben evime gelen küçük büyük herkese bu güzel kurabiyelerden yapıyorum. Sizde izledikten sonra tarifi öğrenip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Bazen evde otururken akşam üstü çay yanında sunacağınız güzel bir aparatif.

Altın günlerinde evinize gelen komşularınıza da yapıp sunacağınız lezzetli bir tarif. Sitemizde pek yemek tarifleri üzerine içerik yok. Ama sevdiğim tarifler olunca dayanamıyorum ve hemen paylaşmak istiyorum. Bu konuda uzman ve bilgili olan nefis yemek tarifleri sayfasında gördüğüm bu lezzeti sizinde öğrenmenizi istedim.

5 dakika kurabiyesi nasıl yapılır

Bu kurabiyenin en güzel özelliği ise az malzemeden yapılıyor olmasıdır. Öyle fazla malzeme gitmiyor ve her evde bulunan standart malzemelerle yapabilirsiniz. Dilerseniz eklemeler yaparak kendinizce kurabiyeyi daha da güzel ve lezzetli bir hale getirebilirsiniz.

5-dakika-kurabiyesi-yapimi

5-dakika-kurabiyesi-yapimi

Anlatımlı kurabiye tarifi videosunu izledikten sonra eminim ki hemen yapmak isteyeceksiniz. Özellikle de eşiniz ve çocuklarınızın seveceği bir lezzet olup, fazla kalorili de değil. Bu sayede sizde çay yanında veya evinize gelen ani misafirler için bu enfes lezzeti öğrenip yapacaksınız.

Kolay yapımı sayesinde alışacağınız ve sürekli yapmak isteyeceğiniz güzel bir kurabiye tarifi olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Yazarken benimde ağzım sulandı. Hemen bu akşam yapmalıyım. İster misafirlerinize ister kendinize mutlaka yaptıktan sonra tadını seveceğiniz bir lezzet. Afiyet olsun hanımlar.

kaynak : https://www.youtubet.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kurabiye Tarifleri dedi ki:

    Yapılması oldukça kolay bir tarif paylaşmışsınız evde basitkurabiyetarifleri yapmak isteyenler mutllaka yararlanmalı.

  2. hatice dedi ki:

    Kurabiyeler enfes gözürünüyor, bu tarifi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum, kısa zamanda deniycem.

  3. Nuray dedi ki:

    Biz teşekkür ederiz hatice hanımcım, beğenmenize sevindim. sizinde siteniz güzel. başarılar.