50 Adet Tığ İşi Kare Motif Örnekleri Resimli

Tığ işi kare motif modelleri

Bebek battaniyeleriniz de, normal battaniyeleriniz de, kırlentleriniz de veya koltuk, yatak, karyola örtüsü olarak kullanabileceğiniz birbirinden şık ve birbirinden güzel tam 50 adet birbirinden farklı tığ işi kare motif örnekleri bu yazımızda sizleri bekliyor.

Sizlere özenle seçtiğim 50 adet tığ işi kare motif örneklerine bayılacaksınız. Evde tığ işi kare motif lif modeli yapmayı sevenler bu örneklere bakarak kendi örneklerini çıkarabilirler.

Evde kolaylıkla lif yapmak isteyenlere genelde motif örnekleri lazım olur. İşte sizlere 50 adet birbirinden güzel lif modeli yapmak için kare motif modelleri… hepsini tek tek görüntüleyerek istediğiniz veya aradığınız tığ işi kare motif örneğini bulabilirsiniz.

Evde lif yapmak isteyenler motif arıyorlar ve kare motif olarak bu yazımda hepsini bulabilirler. 50 adet tığ işi kare motif örnekleri ile ilgili anlatımlı videoları da yine yazımın sonunda bulacaksınız. Değişik kare motifler ve yuvarlak motif örneklerini de altta örnekler arasında göreceksiniz arkadaşlar.

Bu sayede yapmasını öğrenebilir ve nasıl yapıldığını evde kolaylıkla yapmak için sizde öğrenebilirsiniz. Tığ işinden lif modeli yapmak için diğer çalışmalar için sitemizdeki tığ işi kategorisine mutlaka uğramayı unutmayın.

Şimdi sizleri 50 adet tığ işi kare motifler ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

İlerleyen makalelerimiz de sizlere 2016 model tığ işi kare motif örneklerini de yayınlayacağız. Değerli yorumlarınızı esirgemeyin.

İlerleyen günlerde sizlere daha fazla kare lif modeli ve örneğini paylaşacağım. Yine yuvarlak lif modellerini sitemizde lif kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımında sonunda karşınıza evde lif yapmak isteyenler için benzer çalışmalar çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. emiş yaşar dedi ki:

    merhabalar kare motifler çok güzel. ben sizden 48 inci motifin yapılışını öğrenmek istiyorum (dış çerçevesi pudra pembeli olan) yardımlarınız için çok teşekkür ederim

  2. Nuray dedi ki:

    Merhabalar, ilginiz için çok teşekkürler. Bunlar İnternet ortamından topladığım örnek çalışmalar. Maalesef yapılışını gösteren çalışmalara ulaşamadım. Ancak sizin için araştıracağım. Bulduğumda bu yorumun altında size kaynak link olarak paylaşacağım.