50 Bin TL Sermaye İle Ne İş Yapabilirim? 2021 Karlı İşleri!

Sermayenizi Doğru Kullanın Siz de Kazanın...

Pek çok kişi, var olan sermayesini nereye yatırması gerektiğinden emin olamıyor. Yatırım ile ilgili akıllarda kurcalanan sorulara 2021 karlı işleri ile bir çözüm sunmayı hedefliyoruz. Bu yatırım önerilerini, günümüzde en çok rağbet gören sektörlere göre derledik. Üstelik her biri iş adamları tarafından desteklenmektedir.

2021 Karlı İşleri
2021 Karlı İşleri

1. Mülk

İş adamlarının çoğu, 50 bin TL ile yapılabilecek en iyi şeyin arsa almak olduğu görüşünde. Çağımızda kentleşme çalışmaları dünyanın en ücra köşelerinde bile aktif bir durumda. Her gün, yeni bir köşeye yeni bir bina dikiliyor. Rezidanslar, AVM’ler, apartmanlar… Adeta hiçbir yerin boş bırakılmadığı günümüzde, sermayenizi taşınmaza yatırmak akıllıca bir hareket olabilir.

2021 karli is fikirleri 5

Bir arsa satın almak için ille de yüksek miktarda bir sermayeye sahip olmanız gerekmez. 50 bin TL’den daha az bir tutarla da uygun bir arsa bulmanız mümkündür. Yatırımda önemli olan elinizdeki sermaye ile ne yaptığınız değildir. Önemli olan sermayenizi harcadığınız yatırım ile ne yaptığınızdır. Elinizde bulunan bir arsa, her zaman değerlidir ve değerli kalacaktır. Üstelik gelişen şehirleşmenin getirisi olarak seçenekleriniz de çok olacaktır. Aklınızda bulunsun!

2. Kafe

Kafe tabii ki! Eskilerin kahvehanelerini gölgede bırakan kafeler, en sağlam yatırımlardan biridir. Özellikle butik bir kafenin kazancı çok daha yüksektir. Bunun sağlamasını kendinizden yola çıkarak da yapabilirsiniz. Güzel bir menüsü ve rahat bir ortamı olan bir kafeden memnun ayrılmamanız mümkün müdür? Bu sebeple butik kafe açmak, 2021 karlı işleri içerisinde yer almakta olup, oldukça da popülerdir.

2021 karli is fikirleri 6

3. Kırtasiye

Kırtasiyeler, eskiden olduğu gibi yalnızca çocukların ve öğrencilerin uğradığı bir mekan değil. Geniş çaplı malzeme listesiyle kırtasiyeler bugün herkesin uğrak noktalarından biri olmuş durumda. Çünkü kırtasiyeler artık yalnızca kalem, defter ve silgi satmıyor. Kırtasiyeler artık yalnızca öğrencilere yönelik bir oluşum değil. Çok büyük bir gelişim kaydederek kapılarını herkese açan kırtasiyelerin bayileri de çoğaldı. Eskisi gibi yalnız okullara yakın bölgelere konumlanmış değiller.

Gelişimini sürdüren kırtasiyelere yatırım yapmak, 2021 karlı işleri kategorisindeki önemli yerini koruyor. Böylece her köşe başında yeni bir kırtasiyeye rast gelmek mümkün oluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu