6 İP KULLANARAK BİLEKLİK YAPALIM


6 iple kolay bileklik yapımı

Bileklik yaparken genelde iki ip veya üç ip kullanıyorduk. Ama bu çalışmada 6 tane yanlış duymadınız altı tane ip kullanarak bileklik yapmasını öğreneceğiz. Aşama aşama gösterilen anlatım sayesinde kısa sürede çok güzel bileklik modelleri de yapmasını öğrenebiliriz. Bu güzel çalışmayı seveceksiniz arkadaşlar.

6 iple nasıl bileklik yapılır diyenler yaklaşsınlar ekrana. Bu ip bilenler bilir bisikletlerde terki denilen arka kısımda bir şeyler taşımak için lastik gibi bir ip oluyor. Buna benzer veya lastik özelliği olmayan ip de kullanabilirsiniz.

Yapımı kolay olan kolay bileklik yapılışı çalışmasında örgü taktiğini öğrendikten sonra 6 ip kullanarak çalışmayı kısa sürede tamamlayabilir ve 6 desen gözüken güzel bir bileklik de yapmış olursunuz. Güle güle kullanın.

How to DIY 6-Strand Braided Friendship Bracelet | ..
6 İP KULLANARAK BİLEKLİK YAPALIM

source: http://www.icreativeideas.com/how-to-diy-6-strand-braided-friendship-bracelet/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*