70 Adet Keçe Cep Telefonu ve Tablet Kılıf Modelleri Resimli

70-adet-keceden-cep-telefonu-tablet-kiliflari

Aralarında örgü telefon kılıf modelleri de var. Ama çoğunlukla keçe cep telefon kılıfı üzerine örnekleri derlemeye çalıştım. Hepsinin yapımcılarının emeklerine sağlık. Gerçekten çok güzel işçilik çıkartmışlar. Sitemizde keçeden telefona kılıf hazırlamayla ilgili çalışmalar yer alıyor. Onları da incelemeyi unutmayın.

70 adet keçe cep telefonu ve tablet kılıf modelleri resimli örnekleri yer alıyor. Hemen altında da keçeden cep telefon kılıfı hazırlamak için öğretici videolar var. Onları da incelemeyi unutmayın. Bu tür örnekleri hemen bu yazımızın altında da benzer yazılar bölümünden farklı paylaşımlara ulaşacaksınız.

Kullanmış olduğunuz cep telefonlarınız veya tabletiniz için kılıf son derece önemlidir. Çünkü bazen dikkat etmeksizin, telefonlarımızı veya tabletimizi düşürebiliyoruz. Bu gibi düşüşlerde de akıllı cihazlar bir anda aklını kaçırıyorlar. Bozuluyorlar. Bu da bize ek masraf açıyor. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için mutlaka kılıf kullanmak şart. Bu yazımızda sizlere keçeden yapılmış birbirinden güzel 70 tane cep telefonu kılıfını ve tablet kılıfını paylaşacağız.

Birbirinden değişik 70 adet keçe cep telefonu kılıf modellerini gördüğünüzde şaşıracağınız çalışmalarda karşınıza çıkabilir. Bu tür çalışmaların yapılışını anlatan paylaşımları daha önce keçe kategorisine eklemiştim. Dilerseniz keçe kategorisinde keçeden cep telefon kılıfı yapımını anlatan çalışmalara yada keçeden tablet kılıfı yapılışı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yapımını öğrenip sizde kendi cep telefonunuz için veya tabletiniz için harika keçe kılıf modelleri yapabilirsiniz.

 

Örnek resimlere ek olarak üstte paylaştığım videoları ben izledim ve en kısa sürede keçeden kendime cep telefonu kılıfı yapmayı düşünüyorum. Aslında zor değil. Sadece biraz vakit lazım ve hemen hemen herkesin kolayca eğlenerek yapacağı çalışmalardır. Kolay gelsin hanımlar.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*