Açma Halkasından Çanta Yapımı


Çanta sahibi olmanız için sizlerin çok yüksek miktarlarda para harcamanıza gerek yoktur. Genellikle kadınlarda bir süre sonra aşırı derece bir hastalık yapan çanta hastalığı binlerce kadını maddi anlamda zorlamaktadır. Çünkü kadınların kullanmayacakları halde çantalara yüksek fiyatlarda para vermeleri onların maddi anlamda zorlanmaları anlamına gelmektedir.

Bunun yerine evde kendi tasarımları ile çanta yapan kadınlar o çantaları kullanmayı daha çok seviyor ve daha da çok tercih ediyor hem de bu kadar çok maliyetli bir ürün sahibi olmamaktadırlar. Açma halkasından çanta yapımı da bu çanta modelleri arasında yer almaktadır.

Hem kendi el becerilerinizi geliştirecek hem de kendi tasarımlarınızı yaparak yeteneklerinizi de keşfetmiş olacaksınızdır. Açma halkalarından çanta yapmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken şey malzemelerini hazır tutmaktır.

Malzemelerinizi hazır tuttuğunuz sürece dilediğiniz renk seçenekleri doğrultusunda açma halkalarından çanta yapabilirsiniz. Açma halkasından çanta yapımı için belirlediğiniz bir kategori olmasına gerek yoktur. Özel eşya koymak, kitap koymak gibi dilediğiniz faktörlerde kullanabilirsiniz.

Açma halkalarını birbirleri ile birleştirerek ve dikerek bir çanta elde edebilirsiniz. Fakat ilk olarak bir çantayla aynı şekilde görsel elde etmeniz gereklidir.

Kesim işlemi gerçekleştikten sonra dikim işlemini de yaptığınız anda çantanız her zaman kullanıma hazır hale gelmiş olacaktır. Kendi elleriniz ile efsaneler gerçekleştirmek artık zor değil. Çok da vaktinizi almayacak olan bu durumu çevreniz ile de paylaşabilirsiniz.

1 Comment on Açma Halkasından Çanta Yapımı

  1. pepsi teneke kutusundan çıkan halkalara bak ahahaha neler yapılıyormuş meğersem yuhh :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*