AĞAÇ DALLARINDAN ELBİSE ASKILIĞI YAPMAK

agac-dallarindan-elbise-askiligi-yapmak-564x415

Kendin yap projesi olarak bu gün ki yazımda sizlere ağaç dallarından elbise askılığı yapmak için güzel bir anlatım paylaştım. Hem yapımı kolay hem de evinizi oldukça estetik gösterecek bir dekorasyon fikri olduğunu söyleyebilirim.

Evde ağaç dalından askılık yapmak için daha önce benzer çalışma paylaştım mı? bilmiyorum. Ancak eğer paylaşım varsa hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır.

Yapımı kolay olan bu çalışma da öncelikle bir askılık çerçevesi yapmanız veya marangozda yaptırmanız gerekiyor. Yaptırdıktan sonra askı olarak kullanabileceğiniz sağlam ağaç dalları veya benzeri malzeme temin etmeniz yeterli olacaktır.

Resimli anlatımda detaylı olarak nasıl yapıldığı gösteriliyor. Şimdi sizleri ağaç dalından elbise askılığı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

agac-dallarindan-elbise-askiligi-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/184647653451046345/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*