AHŞAP ÇİVİLİ TAHTADAN KOLAY LİF ÖRMEK

Ahşap çivili tahtadan kolay lif örmek için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasına benzer daha önce de çoğu kez anlatımlar paylaşmıştım. Kartondan lif tezgahı yapmak veya ahşap çivili mekanizma üzerinde lif örmek gibi daha birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz.

Altta benzer birçok çalışma karşınıza zaten çıkacak. Evde lif örüp, satarak para kazanmak isterseniz sitemizdeki lif modelleri ve lif örnekleri ile birlikte yapımını anlatan çalışmalara mutlaka katılmalısınız. Sitemizdeki ders niteliğindeki anlatımlar sayesinde sizde lif örmeyi öğrenebilir ve kolaylıkla harika lifler ortaya çıkarabilirsiniz.

Anlatımlı lif yapımı sayesinde sizde evinizde kullanmalık veya hediye olarak birisine vermeyi düşüneceğiniz lifler yapabilirsiniz. Kolay lif örmek için malzemeleri temin ettikten sonra bu paylaştığım çalışmaya benzer bir çalışma yapabilirsiniz.

Zor gelmesi halinde hemen alttaki farklı çalışmalara göz atmanızı tavsiye edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-civili-tahtadan-kolay-lif-ormek

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. AHŞAP ÇİVİLİ TAHTADAN KOLAY LİF ÖRMEK için yorumda bulun

    AHŞAP ÇİVİLİ TAHTADAN KOLAY LİF ÖRMEK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AHŞAP ÇİVİLİ TAHTADAN KOLAY LİF ÖRMEK için ilk yorumu yapabilirsin.