AHŞAP ÇUBUKLA ÖRGÜ TAÇ YAPMAK

ahsap-cubukla-orgu-tac-yapmak-500x415

Ahşap çubukla örgü taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde kolay taç yapmak veya taç takı yapımıyla ilgili çalışmalar arıyorsanız, sitemizde bu tür çalışmalardan birçok örnekte bulabilirsiniz.

Resimli anlatım ve videolu anlatımları paylaştığımız sitemizde sürekli bu tarz takı yapımıyla ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Ahşap çubukla örgü taç yapımını gösteren çalışmalar sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu güzel taçlar yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kıyafet kombine ederken mutlaka takı aksesuarlarına ihtiyaç duyarız.

İşte sahip olduğumuz elbiselere uyumlu taç veya bu tür takılar yaparak hem masraf etmemiş oluruz. Hem de kimsede olmayan örgü taç eşyası ile herkesten daha farklı gözükürüz.

Ahşap çubuktan örgü taç yapımını gösteren çalışma da nasıl yapıldığı aşama aşama verilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve çok güzel örgü taçlara sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsap-cubukla-orgu-tac-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*