Ahşap İğneyle Artık Kumaş Paspas Yapmak

ahsap-igneyle-artik-kumas-paspas-yapmak-230x415

Evde ahşap iğneyle paspas yapmak için bu yazımda paylaştığım çalışma da artık kumaş kullanılarak paspas yapımını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde ahşap iğneyle yapılan çalışmaları sanırım daha önce paylaşmamıştım. Ahşap iğneyle kolay paspas yapmak için atık kumaş parçalarına ihtiyacınız olacak.

Daha önceden artık kumaş parçalarından paspas yapmak için birçok örnek paylaşmıştım. Resimli anlatıma tam detaylar gösterilmemiş.

Fakat nasıl yapacağınızı fikir olarak anlayabilirsiniz. Ahşap iğneyle artık kumaştan paspas yapmak için resimli anlatımda nasıl yapıldığı kabaca gösterilmiş.

Sizde ahşap iğneyle paspas yapmayı düşünürseniz, bu güzel resimli anlatım size iyi bir fikir olabilir. Şimdi sizleri ahşap iğneden paspas yapmak için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsap-igneyle-artik-kumas-paspas-yapmak

source : http://postila.ru/post/11310391

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*