AHŞAP MANDAL TELİNDEN KÜPE YAPIMI

Ahşap mandal telinden küpe yapımını ilk duyduğumda şaşırdım. Çünkü bu tür bir kendin yap çalışması ile karşılaşacağımı düşünmemiştim. Ahşap mandal delini çıkarttıktan sonra çok güzel takılar yapılabileceğini görebilirsiniz. Sizde bu tür kolay çalışmalarla küpe veya kolyeler yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı yaptıktan sonra inanın kimse onun bir mandal teli olduğunu anlamayacak. Çünkü şekil itibariyle çok detaylı bakanlar belki anlayabilir. Ahşap mandal telini çıkartırken dikkatli olmanızı da öneriyorum. Çünkü sıkıştırılmış olduğu için elinize batırabilirsiniz.

Güvenle çıkarttıktan sonra mandal telini kullanarak çok güzel takılar yapabilirsiniz. Dilerseniz bu resimli anlatımdaki takıların aynısını yapabilirsiniz. Küpe yapabilir ve kullanabilirsiniz. Hatta işi biraz daha profesyonelleştirip, daha güzel takılar yaparak kullanabilir yada satabilirsiniz.

Bu tür farklı takı tasarımları her zaman evde el yapımı takı yapanların işine yaramıştır. Bu tür basit bir takıyı yapıp kolayca satabileceğinizi de söylemek isterim.

İncik boncuk satılan yerlerden malzemeleri temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı daha değişik ve güzel bir şekilde yapabileceğinizi de söyleyebilirim. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-mandal-telinden-kupe-yapimi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. AHŞAP MANDAL TELİNDEN KÜPE YAPIMI için yorumda bulun

    AHŞAP MANDAL TELİNDEN KÜPE YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AHŞAP MANDAL TELİNDEN KÜPE YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.