AHŞAP MANDAL TELİNDEN TAKI YAPMAK

Ahşap mandal telinden takı yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evde yapabilirsiniz. Mandalların ortasında yer alan metal parçasını çıkararak ondan küpe, kolye veya bileklikler yapabilirsiniz. Gerçekten ilginç bir çalışma olan bu güzel projeyi sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Özellikle takı yapmayı seven kişiler bu tür farklı fikirlerle ortaya yeni takı modelleri veya örnekleri çıkarabilmektedirler. İnanın yapılıp kullanıldığında kimsenin aklına mandaldaki metalin kullanıldığı fikri gelmeyecek. Bu tür cin fikirler her zaman beğenilmiştir.

Gerçekten bende ilk gördüğümde nasıl ya! şeklinde tepki verdim. Ancak yapılıyormuş bunu da öğrenmiş olduk. Ahşap mandal metalinden küpe yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kolye veya yüzük yada daha değişik takı çalışmaları olarak kendinize göre değerlendirebilirsiniz.

Bu sadece bir fikir vermesi amacıyla paylaşılmış tanıtım amaçlı bir çalışmadır. Aynısını da yapabilirsiniz. Kolay yapıp sevdiklerinize hediye edebilir veya keyifle kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

ahsap-mandal-telinden-taki-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. AHŞAP MANDAL TELİNDEN TAKI YAPMAK için yorumda bulun

    AHŞAP MANDAL TELİNDEN TAKI YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AHŞAP MANDAL TELİNDEN TAKI YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.