Ahşap Mandal ve Yoğurt Kabından Sepet Yapımı

ahsap-mandaldan-yogurt-kutusu-sepet-yapimi

Ahşap Mandal ve Yoğurt Kabından Sepet Yapımı

Bu çalışmamızda sizlere ahşap mandallar ve yoğurt kabı kullanarak nasıl şahane sepetler yapabileceğinizi göstereceğiz. Gerçekten çok kolay ve pratik olan bu çalışma ile sizde evinizde harika dekor eşyası yapmış olacaksınız. Benzerlerini büyük alışveriş mağazalarında büyük paralar vermek yerine, hem el emeği göz nuru kendi çalışmalarınız ile bu tür eşyalara sahip olabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma ahşap mandal ve yoğurt kabından sepet yapımını anlatan resimlerden yararlanarak sizde aynı çalışmayı yapabilir ve evinize akustik dekorasyon malzemeleri üretebilirsiniz.

Üstelik fazla para harcamadan kendi kendinize yaparak… Hem yaparken eğlenirsiniz. Hem de kendinizin yaptığı bir eşyayı evinize gelen birileri beğendiğinde ki muhteşem hissi yaşarsınız. Beğenenlere veya sevdiklerinize de yapabilir veya hediye edebilirsiniz.

mandal-yogurt-sepet-yapimi

Buna benzer çalışmalarınız varsa bize gönderebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Latch Warenkorb – panier verrou – latch basket

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*