Ahşap Paletlerden Yüzme Havuzu Yapımı – Resimli Anlatım

Ahşap Paletlerden Yüzme Havuzu Yapımı – Resimli Anlatım

Ahşap tahta paletlerden yapılan çalışmaları sıkça paylaşmaya çalışıyorum. Genelde ahşap paletten oturak, ahşap tahtadan salıncak veya çocuklar için türlü oyun oynayabilecekleri çalışmaların yapılışlarını paylaşmıştım. Sitemizde ki ahşap işleri kategorisinden bu çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere ahşap paletlerden yüzme havuzu yapımını anlatan bir takım resimli anlatımlar paylaşacağım.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde evinizde bahçenize veya köyde kolaylıkla yapabilirsiniz. Aslında büyük paralar verip evin bahçesine havuz yaptırmak yerine çok ucuza bu çalışmayı yapabilir ve yapay havuz sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz zaman kaldırabilir ve tekrar havuz projesini yapabilirsiniz. Ahşap paletleri çok kolay bir şekilde bulabilir ve bu çalışmayı sizde eğlenerek yapabilirsiniz. Yapımı ile ilgili resimler ise şöyle ;

source : https://www.goodshomedesign.com/a-beautiful-swimming-pool-made-out-of-10-pallets/

pool de palettes en bois – wood pallet pool – Holzpalettenpool

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ahşap Paletlerden Yüzme Havuzu Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Ahşap Paletlerden Yüzme Havuzu Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ahşap Paletlerden Yüzme Havuzu Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.