AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE SALINCAK YAPMAK


Ahşap paletten neler yapılır ki? demeyin. Çünkü gerçekten harika çalışmalar ortaya çıkabiliyor. Eviniz bahçeli ise veya bir köyünüz varsa bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Ahşap paletten bahçeye salıncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapıldığı az çok gösterilmiş. Tek yapmanız gereken bu ahşap paletlerden temin edip, çalışmanın aynısını yapmak.

Kolay anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde ahşap tahtadan salıncak sahibi olabilirsiniz. Anlatımlı olması sayesinde aşamaları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ahşap paletten salıncak yapmak için baya bir süre önce benzer çalışmaları anlatımlı olarak paylaşmıştım. Hatta ahşaptan köşeli oturma grubu yapmak isteyenler içinde benzer çalışmaları sitemizde paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri anlatımlı resimle baş başa bırakıyorum. Yapmak isteyenler değerlendirebilirler. Kolay gelsin.

ahsap-paletten-bahceye-salincak-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*