Ahşap Panelden Sehpa Yapmak


Sanırım bu projeye benzer birçok çalışmayı daha önce sitemizde paylaştım. Evde ahşaptan sehpa yapmak için bu güzel çalışmanın resimli anlatımındaki aşamaları sizde yaparak, evinize harika ve şık bir sehpa yapabilirsiniz.

Evde kolay sehpa yapmak için malzemeleri kendiniz evinizde bulabilir veya bir marangozdan talep edebilirsiniz. Tahtadan sehpa yapmak için paylaşacağım resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve aşamalar gösteriliyor.

Kolay bir şekilde sizde ahşap panel tahtadan sehpa yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilir ve bu güzel çalışmayı evinize yada işyerinize düşünebilirsiniz.

Kolay yapılan sehpa çalışmalarını yine bu yazımın hemen altında görebilirsiniz. Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde ahşap panelden sehpa yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsap-panelden-sehpa-yapmak

source : http://stylowi.pl/41759054

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*