Ahşap Raf Yapılışı


Ahşapla Raf Yap

Mutfak veya çalışma alanınıza ahşap raf yapmak istiyorsanız? bu örnek belki işinize yarayabilir. Ahşap raf yapımıyla alakalı bu güzel çalışmayı geliştirebilir ve aynısını yapabilirsiniz. Bunun için ahşap tahta ve delmek için araç gereç gerekiyor. Daha sonra resimli anlatımdaki gibi adımları takip edip sizde rafınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Bu raf modelini değişik şekilde yapıp da kullanabilirsiniz. Duvara delik açıp dübel koyduktan sonra asacak yerlerini yapmış olursunuz. Daha sonra ahşap raf modelini duvarınıza oturtarak çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Ahşaptan raf nasıl yapılır diyenlerin de işine yarayacak güzel bir çalışma. Ahşap raf veya ahşap terek modeli olarak bu çalışmayı geliştirebilir ve daha renkli hale de getirebilirsiniz.

Tahtadan raf nasıl yapılır diyorsanız? ölçülerini bildiğiniz ahşabı marangoza kestirdikten sonra ister boyayıp, isterseniz de ahşap rengi ile kullanarak rafınızı hazırlayabilirsiniz.

Ahşap raf yapılışı sayesinde evinize yada çalışma odanıza terek yada ona benzer bir askı raf modeli yaparak, bardak koymada veya değişik malzeme koymada kullanabilirsiniz. Benzer çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

ahsap-raf-yapimi
ahsap-raf-yapimi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*