AHŞAP TAHTA PALETLER İLE EV EŞYALARI YAPIMI


Ahşap tahta palet ev eşya örnekleri

Küçük tahta kasalarla neler yapılır diyordum ve kendimi bir an da bu güzel çalışmalarla bir arada buldum. Çok güzel şeyler yapılıyor ve gerçekten boş vaktimizi değerlendirecek muazzam çalışmalar bunlar. Mutlaka inceleyin ve öğrenin hatta yapın derim.

Evimizde arta kalan ahşap paletleri ve parçaları genelde parçalar soba kullanıyorsak yakarız. Yada odun, tahta kullanan birisine veririz. Fakat bu yazımızda sizlere fazlalık ahşap paletlerden harikalar yapılabileceğini göstereceğiz.

Ahşap tahta paletler ile çok güzel ev eşyaları, sehpalar, oturma bölümleri, teras dekorasyonları, yatak odası için aksesuar gibi daha aklınıza gelebilecek birçok çeşitte eşya yapılabilir.

Paylaştığım örnek çalışmalardan sizde esinlenebilir ve böylesine güzel eşyalar yapabilirsiniz. Ahşap tahta paletler ile ev eşyaları yapımı ile ilgili yapılışını gösteren çalışmaları da yine ilerleyen günlerde sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Diğer ahşap çalışmalarını sitemizde yer alan ahşap işleri kategorisinde kolaylıkla görebilirsiniz.

Tahta paletlerden yapılan dekoratif eşyalar :

Ahşap tahta paletlerden yapılan çalışmalar ile ilgili video :

 

woodworking – travail du bois – Holzbearbeitung

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*