AHŞAP TAHTA PARÇALARINDAN DEKORATİF AYNA

ahsap-tahta-parcalarindan-dekoratif-ayna-564x415

Ahşap tahta parçalarından dekoratif ayna yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını seveceksiniz. Evde bu tür çalışmalarla boş zamanlarınızı değerlendirerek harika dekoratif çalışmalar da ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı ahşap tablo yapımı veya ayna yapımında bu güzel örnekten yararlanabilirsiniz.

Kendinizi geliştirebilir ve benzerlerini yapıp, evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Kendinize bu tür çalışmaları yaparak yeni hobi olarak da boş zaman değerlendirme fikri olarak kullanabilirsiniz. Daha önce de ahşaptan yapılan çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmalısınız. Kolay yapılan birçok ahşap dekorasyon çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli dekoratif ahşap çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-tahta-parcalarindan-dekoratif-ayna

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*