Ahşap Tahtadan Minyatür Masa Yapmak


Ahşap işleri bölümüne eklediğim bu güzel çalışmada sizlere ahşap tahtadan minyatür masa yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Adım adım ahşaptan nasıl yapacağınız gösteriliyor. Yapmanız gereken malzemeleri temin etmek ve sırasıyla adımları uygulayarak bu güzel minyatür tahta sehpa veya masa çalışmasını tamamlamak. Yaparken eğleneceğiniz çalışmayı bu resimli anlatımdan örnek alarak kendinize göre değiştirmeniz de mümkün. Öncelikle ahşaptan minyatür masa yapmak için malzemeleri bir araya getirmelisiniz. Ahşap tahtadan masa yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • ahşap tahta parçaları.
  • çekiş ve çivi.
  • yapıştırıcı ve vernik.
  • boya.

Malzemeleri temin ettikten sonra ahşap tahtaları resimli anlatımdaki gibi birleştirmelisiniz. Çekiş ve çivi ile iskeleti yaptıktan sonra üzerini vernik ve boya ile güzelleştirebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı evinizde bahçenize uyarlayabilirsiniz. Minyatür masa yapabilir ve üzerine çiçek saksıları da koyabilirsiniz. Yine bu güzel ahşaptan sehpa yapmak isteyenler taslaktan yararlanabilirler. Şimdi sizleri resimli anlatımda gösterilen ahşap tahtadan masa yapmayı anlatan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsap-tahtadan-minyatur-masa-yapmak

Ahşaptan minyatür masa yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak değişik masa çalışmaları da yapabilirsiniz. Tahtadan sehpa yapmak isteyenler için dekorasyon bölümünde değişik çalışmaları paylaşmıştım. Kendin yap ve dekorasyon bölümlerinde çeşitli çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.the36thavenue.com/extraordinary-guest-pallet-wood-stenciled-table-2/

2 Comments on Ahşap Tahtadan Minyatür Masa Yapmak

  1. çok güzel bir uygulama hocam ellerinize sağlık çocuguma yapmak zorundayım bundan :)

  2. Her zaman bahçemde bulunan bu tahta parçalarından masa yapmak istemişimdir. Gerçekten resimlerden çok hoş görünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*