Ahşap Tahtadan Sebzelik Yapımı

ahşap tahtayla sebzelik örneği

Evinizin dekoru ile yakından ilgiliyseniz ve evinize her geçen gün yenilikler katmayı seviyorsanız sizlere ahşap tahtadan sebzelik yapımı konusunu anlatacağız. Fakat öncelikle mutfak bayanların en önemli alanları olduğu için bunun hakkında detaylı bilgi vermek istedik. Ahşap tahtadan sebzelik yapımını seveceksiniz.

Mutfak bayanların vazgeçilmez alanlarından olduğu için mutfağın önemi oldukça büyüktür. Kullanım alanlarını genişletmek ve yeni aksesuarlar, yeni ürünler ile mutfağın dekorunu geliştirmek ise bayanların ilgi odağı olmuştur. Bunun için olsa gerek ki yeni arayışlar ve yeni dekorlar her zaman bayanların ilgisini çekmiştir. Özellikle yeni kullanım alanı açacak olan sebzelikler ise mutfakların adeta bir parçası haline gelmiştir.

Aslına bakarsanız sebzelikle çoğu mutfakta aslında kullanım gereksizliği olarak görülmüş olup, artık kullanılmamaktadır. Çünkü mutfak dolaplarının çoğalması ve kullanım alanlarının fazlalaşması sebzelikleri tarihe gömmek üzereyken, yeni modellerin çıkması ile sebzelikler yeniden gündeme gelmiştir. Şimdi yeni modellerden olan ve dekor harikası sebzeliklerin yapımı hakkında bilgileri sizler ile paylaşacağız.

Bu sebzeliğin yapımında ihtiyacınız olan tek şey ahşaptır. Aslında ahşap tahtadan sebzelik yapımı için gerekli olan küçük kasalar olmaktadır. Bunların birleşimi ile ortaya çıkan kullanışlı ve şık sebzelikler sizlere kullanım alanı sunarken aynı zaman da şık bir aksesuar olarak da yerini alacaktır. Bu sebzelikleri ahşaptan yaptıktan sonra isterseniz mutfağınıza uyumlu şekilde boyayabilir ve bu şekilde daha dekora uyumlu hale getirebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. hasan dedi ki:

    Ahşaptan nasıl sebze meyve rafları yapabilirim yapılış resimleri yokmu

  2. Nuray dedi ki:

    hasan bey detaylı tarif ve anlatım bulduğumda bu başlık altından size paylaşacağım. teşekkürler ilginize.