Ahşap Tahtadan Yapılan Ev Dekorasyon Fikirleri


Ahşap Tahtadan Yapılan Ev Dekorasyon Fikirleri

Bu makalemde sizlere ahşaptan yapılan dekorasyon projelerini paylaştım. Birbirinden değişik ve farklı dekorasyon örneklerini gördüğünüzde hem şaşıracak, hem de kendi eviniz için yapmayı düşüneceksiniz. Evde ahşap tahtadan yapılan ev dekorasyon fikirleri arasında beğeneceğiniz projelerin olduğunu söyleyebilirim. Malzeme olarak odun ve ahşap ürünleri kullanılmış ve harika objeler yapılmış. Daha önce sizlere ahşaptan yapılan oturak ve koltuk çalışmalarının resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere anlatımı yerine örnek resimlerini paylaştım. Böylece ahşap işi ile uğraşıyorsanız değişik fikirler edinebilir ve evinize bu örneklerdeki çalışmaları yapmayı düşünebilirsiniz.

Ahşaptan yapılanlar ile ilgili her gün farklı çalışmaları ve eşyaları sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü ahşaptan yapılan her çalışma benim çok hoşuma gidiyor. Ahşap işlerini seviyorsanız sitemizde yer alan kategori adı ahşap işleri kısmından diğer ahşap çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Farklı çalışmalar yapmak isteyenlerde yine bu makalemin sonunda çıkacak olan benzer çalışmalardan değişik çalışmalara ulaşabilirler.

Kurumuş ağaç dallarından yapılan süs çalışmaları her zaman evinize otantik hava katar. Bu yüzden bu makalemdeki örneklerden yararlanarak sizde çok güzel dekoratif süsleme çalışmaları yapabilirsiniz.

source : http://diyhomedecorguide.com/diy-wood-projects/

6 Comments on Ahşap Tahtadan Yapılan Ev Dekorasyon Fikirleri

  1. avize çok hoş olmuş genel olarak güzel dekorasyonlarda avize ayrı hoşuma gitti teşekkür ederim :)

  2. Selam benim doğa dan objeleri hayatlarımıza sokmaktan ve bununla ilgili uğraşmak beni çok mutlu ediyor kendime hem hobi hem de para kazanmak için bir atölye açmayı çok istiyorum hobi mi ticarete döndürmem ticaret olarak iyi bir fikir mi acaba

  3. selamlar, kesinlikle iyi bir fikir. birçok ev hanımı el becerileri ile ortaya çıkarttıklarını turistik yerlerde satıp para kazanıyor. bence sizde bir yer açıp, hobi edindiğiniz bilgileri satış amaçlı ürünlere dönüştürebilirsiniz.

  4. Teşekürler teşvik ve heveslendirmeniz için umarım güzel gelişmeleri size yazarım ilerideki günlerde ☺

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*