AHŞAP TAHTADAN YATAK ODASI TAKIMI YAPMAK

ahsap-tahtadan-yatak-odasi-takimi-yapmak-564x415

Ahşap yatak altlığı

Evde ahşaptan yatak yapmak isteyenler için paylaştığım bu çalışma da çok güzel ve zengin işi bir yatak modelinin yapım aşamasını paylaştım. Anlatımlı olsa da pek detay vermediklerini söyleyebilirim.

Ahşap tahtadan yatak odası takımı yapmak için paylaştığım örnek çalışma sayesinde sizde bu tür bir çalışma yapmak veya yaptırmak istiyorsanız, fikir olacağını düşünüyorum.

Daha önce yapımını gösteren aşamalı bir çalışmayı paylaşmıştım. O paylaşım hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Ahşaptan yapılan çalışmaları buldukça önünüze getirmeye çalışıyorum. Ahşaptan yatak altlıkları şeklinde de yararlanabiliyoruz.

Hem güzel çalışmalar görmüş oluyoruz. Hem de yapmasak da fikir sahibi olmuş oluyoruz. Şimdi sizleri örnek çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsap-tahtadan-yatak-odasi-takimi-yapmak
AHŞAP TAHTADAN YATAK ODASI TAKIMI YAPMAK

source : http://www.davimar.de/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*