AHŞAPTAN DEKORATİF SARKAÇ AVİZE YAPMAK


Evde ahşaptan sarkaç avize yapmak isteyenler için güzel ve basit bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Bu çalışma herkese aynı gelmeyebilir. Kimisi sevebilir. Kimisi de bunun saçma bir çalışma olduğunu düşünebilir.

Ancak sanattan anlayanlar veya dekorasyon bakımından farklı fikirler arayanlar bu güzel çalışmayı beğeneceklerini söyleyebilirim.

Anlatımlı ahşap tablo avize yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş. Yapmanız gereken ahşap malzemeyi temin ettikten sonra elektrik kablo bölümünü eşinize veya anlayan birisine yaptırmanızı öneririm.

Çünkü elektrik işi şakaya gelmez. Ahşaptan dekoratif sarkaç avize yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız tüm detaylarıyla gösterilmiş. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsaptan-dekoratif-sarkac-avize-yapmak

source : http://potuks.com/pin/yaratici-fikir-cerceveli-lamba-yapimi/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*