AHŞAPTAN YAPILAN DUVAR SÜSLERİ 2016

Ahşap Duvar Süs Örnekleri

Duvar süsleri denilince akla birçok şekil veya değişik tasarım gelebilir. Ancak altta göreceklerinizi belki görmüş olabilirsiniz. Belki de ilk kez görüyor olabilirsiniz. Ama bana sorarsanız bence ilk kez görecekleriniz daha fazla.

Ahşaptan yapılmış harika duvar süslerini bu yazımda paylaşacağım. Birbirinden güzel ahşap çalışmalarını gördüğünüzde sizde evinize bu tür süsleri kullanmak isteyeceksiniz. Ahşap çalışmalar her zaman ilgimi çekmiştir.

Duvar süsü yapacağınız zaman öncelikle bir şey düşünmeniz veya hayal etmeniz gerekir. Onu daha sonra resmedip hemen sonrasında da oluşturmaya başlarsınız. Hayal gücü ile her şey yapılabilir diye düşünüyorum. Bir çizim veya bir karalama defteriyle de başlayabilirsiniz. Güzel şeyler çizip onları daha sonra süse ve dekoratif süs eşyasına dönüştürebilirsiniz arkadaşlar. Böylece yaptığınız şeyler hem sizi mutlu eder.

Evi de harika göstermektedir. Sizde ahşap çalışmaları seviyorsanız, bu başlıkta paylaşacağım ahşaptan yapılan duvar süslerini çok beğeneceksiniz. Özellikle 2016 yılına damgasını vuran bu çalışmaları gördüğünüzde hem şaşıracak hem de çok beğeneceksiniz. Ahşaptan yapılan duvar süsleri ise şöyle ;

Güzel dekoratif süsleme çalışmalarında buluşmak dileğiyle arkadaşlar. Sizde yapıyorsanız? bize göndermeyi unutmayın.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. FİKRET SÜMER dedi ki:

  bu çalışmaların yapıldığı dükkanlar lazım bana? satın alıcam fakat el yapımı olacak böyle fabrikasyon değil. eğer bu tür çalışmalar yapanlar varsa buraya cevap yazsınlar. ulaşırım.

 2. tarkan dedi ki:

  merhaba
  bu çalışmalara nereden ve nasıl ulaşabilirim?

  tşk
  tarkan

 3. Furkan ozcelik dedi ki:

  Merhabalar burdaki urunleri nerden temin edebilirim

  İyk gunler