Ahşaptan Yapılmış Karavan Örneği


Ahşaptan Yapılmış Karavan Örneği

Ahşaptan yapılan çalışmaları sürekli olarak karşınıza getirmeye çalışıyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Örnek olan bu çalışmanın benzerlerini ahşap ile uğraşanlar belki de yapabilirler. Ahşaptan yapılmış karavan örneğini görünce çok hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Gerçekten yapan kişiler epey emek sarf etmişler ve çok güzel kullanışlı bir ahşap karavan yapmışlar.

Benzer çalışmaları gördükçe sizlere bu başlık altından paylaşmaya da devam edeceğim. Şimdilik birkaç örnek resmi ile sizlere ahşap karavan çalışması paylaştım. Yapımı resimlerde anlatılmıyor. Ancak ahşaptan çalışmalar yapanlar için iyi bir fikir örneği olabilir. İşte ahşaptan yapılmış karavan modeli ;

Ahşaptan yapılmış bu güzel çalışmayı beğendiyseniz yorumlarınızı merak ediyorum. Çünkü ahşaptan yapılan çalışmalar benim çok hoşuma gidiyor. Bu çalışma da da sanırım bir kamyonete monte edilen güzel bir ahşap çalışması olmuş. Belki de yanılıyorumdur. Ancak anlayanlar yorumlarını esirgemeyeceklerdir.

source : http://dornob.com/diy-tiny-vacation-home-handmade-getaway-on-wheels/

roulotte en bois – wooden caravan – Holzwohnwagen

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*