Ahşaptan Yatak Kasası Yapmak


Evde ahşap tahtadan yatak kasası yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak sizde marangoza veya kendiniz anlıyorsanız yatak kasası yapabilirsiniz. Bunun için gerekli malzemeleri bir araya getirip, çiviyle çakarak ahşap yatak kasasını oluşturabilirsiniz.

Hatta bu resimli anlatımda gösterilen çalışma aklıma yemek masası görünümünü getiriyor. Sizde dikkatli bakarsanız, sanki bir ahşap yemek masası kasasına benzetilerek yapılmaktadır. Çalışmayı yapmak çok kolay, bir marangoza çalışmayı gösterdiğinizde size kaç ölçülerinde olacağını kolaylıkla çıkartır ve malzemeleri hazırlar.

Zaten çift kişilik yatak ölçüsünde size ayarlayıp tahtaları verecektir. Evde ahşaptan yatak kasası yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra odada sadece monte etmeniz yeterlidir. İsterseniz üzerini sprey boya ile değişik renklere dönüştürebilirsiniz. Şimdi sizleri ahşap yatak kasası yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsaptan-yatak-kasasi-yapmak

Evde ahşaptan yatak yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine ahşap işleri ile ilgili güzel bir paylaşım yaptım. Umarım beğenirsiniz. Diğer çalışmalar için sitemizdeki dekorasyon ve kendin yap bölümlerine göz atabilirsiniz. Evde ahşap yatak kasası yapmak için tahta malzemesine ihtiyacınız var, bu güzel çalışmayı yapmadan önce bir marangozdan yardım alabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://diyready.com/14-diy-platform-beds/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*