AJUR DALGALI ÖRGÜ YELEK YAPIYORUZ


Türkçe anlatımlı ajurlu dalgalar örgü yelek modeli

Merhaba değerli hanımlar, bugün çok güzel bir örgü işi yelek modelinin nasıl yapılacağına ilişkin konuyu ele almak istedim. Sevgi hanımı tanıyorsunuz. Kendisinin kanalında çok şık ve harika örgü işleri yer alıyor.

Devamlı takip ettiğim ve yeni yapacağı şeyleri sabırsızlıkla bekleyen en önemli takipçilerinden birisi de benim. Bu gün bizlere onun yaptığı güzel örgü ajurlu dalgalar yelek örneğinin yapılışı hakkında bir tanıtım yapacağım.

Örmesi zevkli ve kolay olan mevsimlik şal yada yelek olarak kullanacağınız güzel bir örgü işi diyebilirim. Bahar ayında daha çok tercih edeceğiniz müthiş bir yelek işi. Ajur dalgaları örgü modeli olarak belirtilen çalışmayı seveceksiniz.

Anlatımlı şal örneği hem hoş. Hem de değişik türden örgülerde de kullanabileceğiniz model kurup deneyebileceğiniz şık bir örgü işi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Takıldığınız bir yer olursa da yorum bırakmanız yeterli hanımlar.

Türkçe Videolu Ajur Dalgaları Yelek Örneği Yapımı

Anne işleri kanalında buna benzer birçok güzel örgü işi var. Kesinlikle takip edin ve sizde örgüsüz kalmayın derim. Kolay gelsin hanımlar güzel keyifli örgüler dilerim.

Ajur Dalgaları Yelek Örneği Yapılışı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*